• ارائه دهنده انواع سرورهای مجازی و اختصاصی از کشور های مختلف آلمان،کانادا،فرانسه،انگلیس،آمریکا،ایران
  • ارائه دهنده انواع هاستینگ های ایران و خارجهاست لینوکس ،هاست پر بازدید ،هاست دانلود
  • بهینه سازی و سئو انواع وب سایتتضمینی در صفحه اول گوگل باشید
1 2 3

پشتیبانی فنی و محتوایی


نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد کرد یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد. این‌ها همگی به این معناست که برای خوب نگه‌داشته شدن وب‌ سایتتان، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید برخی از خدمات خدمات پشتیبانی و محتوایی بی اس دیتا :
نگهداری و پشتیبانی فنی
نگهداری و پشتیبانی محتوایی
نگهدار و پشتیبانی امنیتی
نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. در یک مثال خوب پشتیبانی و نگهداری فنی شامل مراقبت وب‌ سایت در قبال مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد. همچنین در صورتیکه مشکلات فنی وب‌ سایت شما بحرانی نباشند، در فرآیند پشتیبانی این مشکلات برای شما رفع خواهند شد.
پشتیبانی محتوایی شامل تمام فرآیندهای قرارگرفتن محتوا و تولید برخی از انواع محتوا برای وب‌ سایت شماست. بروزرسانی مطالب ، خدمات، محصولات، اخبار و... به وب‌ سایت شما جلوه می‌بخشند و آنرا از حالت بی‌روح و ساکت خود خارج می‌کنند. چرا پشتیبانی فنی و محتوایی بی اس دیتا
نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. تلاش ما بر این بوده‌است که بتوانیم مجموعه‌ای از افراد باتجربه را گرد هم آوریم که پشتبانی کامل وب‌ سایت شما را بر عهده بگیرند. با برون‌سپاری دو خدمت فوق شما از مزایای زیر برخوردار خواهید شد: مشکل شما مبنی بر نداشتن منابع کافی برای استخدام نیرویی که فعالیت‌های مربوط به وب‌ سایت شما را بر عهده گیرد رفع می‌شود. همچنین شما بر کسب و کار خود تمرکز می‌کنید و از بابت وب‌ سایت دیگر نگران نخواهید بود.
یک تیم متخصص، پشتیبانی فنی مسائل شما را بر عهده خواهد گرفت و شما نگران اتفاقاتی که برای وب‌ سایتتان روی می‌دهد نخواهید بود. طرح‌های گرافیکی مورد نیاز شما به وسیله‌ی کارشناسان طراحی گرافیکی شرکت انجام خواهد شد و ظاهر وب‌ سایت شما از حالت زیبای خود خارج نخواهد شد.
کارشناسان محتوایی به تولید محتوای مورد نیاز شما خواهند پرداخت. البته گاهی ممکن است موضوع وب‌ سایت شما با تخصص کارشناسان محتوایی ما همخوانی نداشته باشد که در این صورت شما را، راهنمایی خواهیم کرد.
طرح‌های گرافیکی مورد نیاز شما به وسیله‌ی کارشناسان طراحی گرافیکی شرکت انجام خواهد شد و ظاهر وب‌ سایت شما از حالت زیبای خود خارج نخواهد شد. تعیین کار برای زمان مشخص و دریافت آن در زمان مقرر با استفاده از سامانه پشتیبانی امکان پذیر است . شما متناسب با نیازتان می‌توانید یکی از بسته‌های پیشنهادی ما را انتخاب کنید
همچنین اگر ارزیابی درستی از نیاز خود ندارید، می‌توانید در این مورد از طریق " تماس با ما " یا " ارسال تیکت " از ما مشاوره بگیرید

****تمام هزینه های ذکر شده بصورت تومان و دوره سالانه میباشد ****

امکانات و خدمات پنل 1 پنل 2 پنل 3
نوع سایت cms shop php
تغیرات قالب تغیرات اختصاصی تغیرات اختصاصی تغیرات اختصاصی
راهنمایی برای رفع مشکلات بله بله بله
ورود اطلاعات اولیه بله بله بله
آموزش ورود اطلاعات بله بله بله
ایجاد قابلیت های دلخواه بله بله بله
بهینه سازی کد ها بله بله بله
ایجاد ایمیل اطلاع رسانی بله بله بله
پشتیبانی فنی بله بله بله
محافظت مقابل هکر ها و ویروس ها بله بله بله
بروز رسانی روزانه سایت بله بله بله
طراحی گرافیکی جهت بهبود وزیبایی سایت بله بله بله
قیمت پلن ها 1.900.000تومان 3.500.000تومان 5.000.00تومان
  سفارش سفارش سفارش